Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,84 zł

Zmiana[PLN]

0%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 0%
mWIG40 0%
WIG-MEDIA 0%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

Centrum Premier
Czerska 8/10
to spotkania
z ciekawymi ludźmi ze świata kultury i nie tylko

Więcej    

Działalność kulturalna i edukacyjna Agory

Dla wszystkich zainteresowanych współczesną muzyką, sztuką i literaturą Agora przygotowuje wyjątkowe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Natomiast dla tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę, na przykład z zakresu nowoczesnych technologii czy specjalistycznych rozwiązań IT dla firm, Grupa przygotowuje projekty edukacyjne - szkolenia i konferencje.

Bogate doświadczenia Agory i jej marek w relacjonowaniu i współtworzeniu licznych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych to świetna baza do rozwoju kolejnej działalności spółki, którą jest organizacja imprez muzycznych, targów i spotkań z ciekawymi osobami. Projekty te, przygotowywane przez różne zespoły Grupy Agora, każdego roku przyciągają szerokie rzesze odbiorców zainteresowanych ciekawymi propozycjami kulturalnymi w swoim mieście czy regionie. Do najważniejszych propozycji Agory w tym zakresie należą: Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24, Co Jest Grane 24 Festival i Olsztyn Green Festival, a także cykl spotkań Centrum Premier Czerska 8/10.

Agora jest też organizatorem wydarzeń edukacyjnych dotyczących szerokiego zakresu tematów – od nowych technologii po wewnątrzfirmowe procesy IT. Seminaria, szkolenia, konferencje i kongresy przygotowują specjalne zespoły, np. Agora IT, który przekazuje w szkoleniach i konferencjach swoją specjalistyczną wiedzę i doświadczenia.

kultura i Rozrywka

  • Nagroda Literacka Nike
  • Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki
  • Nagroda im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia
  • Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24
  • Co Jest Grane 24 Festival
  • Olsztyn Green Festival
  • Lokalne wydarzenia kulturalne

Edukacja

  • Agora IT
  • Dobra Energia

Aktualności Agora S.A

Przejdź

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Co roku zdobywamy wiele nagród i wyróżnień.

Kontakt z Agora IT


ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel. +48 507 095 729 
e-mail: info@agorait.pl

 Więcej   

Kontakt z CoJestGrane24


ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
tel. 22 555 40 48
e-mail: cjg24@agora.pl

Więcej    

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.