Komunikat prasowy
Już jutro wraz z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić płytę CD-ROM "Twoje prawo jazdy". To multimedialny przewodnik, który zawiera m.in. testy egzaminacyjne (kat. A, B, C, D), informacje o przepisach drogowych, mandatach i punktach karnych - w tym aktualny taryfikator mandatów, a także materiały wideo poświęcone technice kierowania pojazdem. Na płycie znalazły się również: nowy egzamin teoretyczny w wersji DEMO oraz opis budowy aut i czynności kontrolnych wykonywanych w pojazdach egzaminacyjnych (9 marek pojazdów).
Kandydaci na kierowców, którzy zakupią płytę, otrzymają też bezpłatny dostęp do kursu na prawo jazdy kategorii B przez internet.
Cena "Gazety Wyborczej" z płytą "Twoje prawo jazdy" - 4,99 zł.
Wydanie wspiera kampania promocyjna w telewizji (m.in.TVP, TVN, Polsat), radiu (RMF FM, Eska), w "Metrze", serwisach internetowych Agory i na
nasza-klasa.pl, a także autopromocja w "Gazecie Wyborczej". Kreacja kampanii - Jasieński / Stadnicki Advertising, zakup mediów - Starlink.