Agora S.A. - Polska spółka medialna
ZAMKNIęCIE
Tool-1

Z ostatniej chwili


Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

AGORA, STRONA GłóWNA, NAJNOWSZA AKTUALNOść (TOOLBAR)

Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa

więcej
Tool-3
0

Schowek

(
0
)
Notowania

Notowania

Spółka

AGO

Kurs akcji [PLN]

10,90 zł

Zmiana[PLN]

1,11%

Do pobrania

Tool-7

Dane spółki

AGORA S.A.
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

AGO 1,11%
mWIG40 -1,96%
WIG-MEDIA -1,54%

Regon: 11559486
Numer KRS: 59944
NIP: 526-030-56-44

Tool-4

10 lipca 2024 / 15:55

„Przedwojnie” według Macieja Miłosza

„Przedwojnie” według Macieja Miłosza

W czwartek 11 lipca TOK FM zaprasza na premierę nowego podcastu zatytułowanego „Przedwojnie”. Jego autorem jest Maciej Miłosz, który wraz z ekspertami zastanawia się nad wojennymi scenariuszami dla Europy.

„Przedwojnie” to cotygodniowy cykl podcastów, który porządkuje wiedzę o wojnie i potencjalnych zagrożeniach. Czy zbliża się do nas pełnoskalowy konflikt zbrojny? Na ile realny jest w najbliższym czasie atak Rosji z użyciem broni jądrowej? Jak wygląda wojna hybrydowa, którą już można obserwować w Europie? Po czym poznać nadchodzącą wojnę? Jak może zareagować NATO na atak na jedno z państw członkowskich? To tylko niektóre z pytań, które zada Maciej Miłosz w podcaście „Przedwojnie”. Odpowiedzi na nie poszuka w rozmowach z ekspertami, a czasem politykami i wojskowymi.


Pierwszy odcinek „Przedwojnia” zostanie udostępniony dla wszystkich. Następnych będą mogli wysłuchać subskrybenci TOK FM Premium na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Premiery nowych odcinków w kolejne wakacyjne czwartki.


Za postprodukcję podcastu odpowiada Bartosz Dąbrowski, zaś grafikę przygotowała Karolina Klawińska. Producentką jest Magda Birecka.
Maciej Miłosz to dziennikarz od lat zajmujący się wojskiem i obronnością. Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Powrót

NEWSLETTER

Każdego dnia dzieje się u nas coś nowego.
Chętnie o tym opowiemy.

Wybierz :

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora w interesującym Panią/Pana obszarze. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z iod@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu Agora.pl oraz w naszej Polityce transparentności.